Plak Dostuyuz'u sizlerle beraber hayata geçiriyoruz!

Plak Koleksiyonum Sayfası

Başlangıçta boş olan plak koleksiyonunuzun kısa sürede plaklarınızla dolmasını diliyoruz!

Plak koleksiyonum
Plak koleksiyonum

Plak koleksiyonunuza plak ekleyebileceğiniz yöntemlerden birisi olan Koleksiyonuma Hızlı Plak Ekle özelliği ile, Plak Dostuyuz veri bankasında var olan plak kayıtlarında hızlıca arama yaparak listenizi kolayca güncelleyebilirsiniz.

Koleksiyona hızlı plak ekle
Koleksiyona hızlı plak ekle

Arama düğmesine tıkladıktan sonra girmiş olduğunuz sözcük plak isimlerinde aranacak ve bulunan plaklar listenelecektir. Listelenen plaklar arasında aradığınız plağın fotoğrafı yanında yer alan Listeme Ekle düğmesi ile ilgili plağı koleksiyonunuza kolayca ekleyebilirsiniz.

Plak bul ve listeye ekle
Plak seç ve listeye ekle

Eklemiş olduğunuz plağa ait plak ve kapak kondisyon derecelerini ilgili tuşları kaydırarak belirleyebilirsiniz. Bu bilgiler elinizdeki plağın kondisyon bilgilerini saklamanıza ve plak satış kaydı açmanız halinde plak açıklamalarında otomatik olarak görüntülenmesine yarayacaktır.

Plak ve kapak kondisyon belirle
Plak ve kapak kondisyon belirle

Koleksiyonunuzda bulunan bir plağı listeden çıkarmak için ilgili düğmeye tıklayabilirsiniz.

Koleksiyondan plak çıkar
Koleksiyondan plak çıkar

Fotoğrafı olmayan veya elinizde daha iyi durumda bir fotoğrafı olduğunu düşündüğünüz bir plak için ilgili düğmeye tıklayarak fotoğraf dosyası yükleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için Plak Fotoğrafı Ekle sayfasına bakınız.

Plak fotoğrafı ekle
Plak fotoğrafı ekle