Plak Dostuyuz'u sizlerle beraber hayata geçiriyoruz!

Plak Fotoğrafı Eklemek

Fotoğrafı olmayan veya elinizde daha iyi durumda bir fotoğrafı olduğunu düşündüğünüz bir plak için ilgili düğmeye tıklayarak fotoğraf dosyası yükleyebilirsiniz.

Plak fotoğrafı yükle
Plak fotoğrafı yükle

Fotoğraf Ekle formunda yüklemek istediğiniz fotoğraf dosyasını seçebilir ve kare şeklindeki çerçeveyi plak ya da kapağını içerecek şekilde taşıyıp gerekirse çerçevenin köşelerinden tutarak boyutlandırabilirsiniz. Dolayısıyla yüklediğiniz fotoğraf kare boyutunda olmasa bile plak ya da kapağın düzgün bir şekilde kırpılarak yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Fotoğrafı kırp ve yükle
Fotoğrafı kırp ve yükle

Puanlandırma Sistemi

Plak Dostuyuz sistemine katkıda bulunan plak sever üyelerimiz için bir puanlama sistemi planlıyoruz. Böylelikle Plak Dostuyuz'a katkıda bulunan plak severlerin katkı derecelerini belirleyebilmek ve birlikte karar vereceğimizi ümit ettiğimiz çeşitli ünvanlar ile ödüllendirmek mümkün olabilecek. Şu anda sisteme kazandırdığınız her yeni plak için 5 puan, her sanatçı ve yapımcı için 2 puan, ve her fotoğraf için 1 puan kaydedilmektedir. Planlama aşamasında olan puanlandırma sistemi ile ilgili geniş bilgiyi kısa bir süre sonra açıklamayı hedefliyoruz.